Home

Κοστούμια Απομνημονεύω Ψηφιακό πόσα λεπτά είναι το ημίχρονο στο ποδόσφαιρο Εισιτήριο Ώκλαντ Καλός

Super League 1, Βόλος-Άρης 0-2: «Καθάρισε» στο Β' ημίχρονο και βρέθηκε στην  πρώτη εξάδα - Δείτε τα γκολ
Super League 1, Βόλος-Άρης 0-2: «Καθάρισε» στο Β' ημίχρονο και βρέθηκε στην πρώτη εξάδα - Δείτε τα γκολ

Ποδόσφαιρο - Βικιπαίδεια

Ζήτησαν συγγνώμη οι διαιτητές από τον Ολυμπιακό - Για 20 λεπτά δεν δούλευε  το VAR και η Άιντραχτ γλίτωσε την κόκκινη | in.gr
Ζήτησαν συγγνώμη οι διαιτητές από τον Ολυμπιακό - Για 20 λεπτά δεν δούλευε το VAR και η Άιντραχτ γλίτωσε την κόκκινη | in.gr

Sportdog.gr | Στο… πόδι η Λεωφόρος για κόκκινη που δεν βγήκε στον  Γαλανόπουλο - Δείτε το χτύπημα (ΒΙΝΤΕΟ)
Sportdog.gr | Στο… πόδι η Λεωφόρος για κόκκινη που δεν βγήκε στον Γαλανόπουλο - Δείτε το χτύπημα (ΒΙΝΤΕΟ)

Απίστευτο ξέσπασμα Λουτσέσκου: «Ντροπή για το ελληνικό ποδόσφαιρο, αλλάξτε  το» (vid) | SDNA
Απίστευτο ξέσπασμα Λουτσέσκου: «Ντροπή για το ελληνικό ποδόσφαιρο, αλλάξτε το» (vid) | SDNA

Ολλανδία – Ελλάδα 3-0: Ούτε που τους… είδαμε | in.gr

Στατιστικά ποδοσφαίρου από το κουπόνι ΟΠΑΠ για α' ημίχρονο | Betcosmos

Πελέ: Ζωή σαν παραμύθι είχε ο άνθρωπος που άλλαξε το ποδόσφαιρο - Όσα δεν  γνωρίζαμε για τον «βασιλιά»
Πελέ: Ζωή σαν παραμύθι είχε ο άνθρωπος που άλλαξε το ποδόσφαιρο - Όσα δεν γνωρίζαμε για τον «βασιλιά»

Επαγγελματική νίκη για τον ΠΑΟΚ

Πόση ώρα «καθαρού» ποδοσφαίρου παίχτηκε στο Παναθηναϊκός - ΟΦΗ; | Sportal.gr

Η έρευνα που μαρτυρά πως στην Ελλάδα παίζεται μπάλα μόνο για ένα ημίχρονο |  Contra.gr
Η έρευνα που μαρτυρά πως στην Ελλάδα παίζεται μπάλα μόνο για ένα ημίχρονο | Contra.gr

Πέθανε ο «βασιλιάς» Πελέ - Θρήνος στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο - Λιμενικά Νέα -  limenikanea.gr
Πέθανε ο «βασιλιάς» Πελέ - Θρήνος στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο - Λιμενικά Νέα - limenikanea.gr

Stoiximan Super League 1: Παναιτωλικός-ΟΦΗ 1-1: Όλα έγιναν στο πρώτο  ημίχρονο - Δείτε τα γκολ
Stoiximan Super League 1: Παναιτωλικός-ΟΦΗ 1-1: Όλα έγιναν στο πρώτο ημίχρονο - Δείτε τα γκολ

Απίστευτα πράγματα στο Μπάγερν - Ντάρμσταντ: Τρεις κόκκινες κάρτες στο  ημίχρονο
Απίστευτα πράγματα στο Μπάγερν - Ντάρμσταντ: Τρεις κόκκινες κάρτες στο ημίχρονο

Το ποδόσφαιρο στην άκρη | in.gr

Sportdog.gr | Ένα ημίχρονο ήταν αρκετό! Η ΑΕΚ "καθάρισε" τη Λαμία με σεφτέ  από Γκαρσία και Αραούχο (ΒΙΝΤΕΟ)
Sportdog.gr | Ένα ημίχρονο ήταν αρκετό! Η ΑΕΚ "καθάρισε" τη Λαμία με σεφτέ από Γκαρσία και Αραούχο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αλλοίωση στη Νίκαια πριν την ανατροπή: 2-1 η ΑΕΚ με… MVP τον Σιδηρόπουλο |  in.gr
Αλλοίωση στη Νίκαια πριν την ανατροπή: 2-1 η ΑΕΚ με… MVP τον Σιδηρόπουλο | in.gr

Άρης-Πανσερραϊκός 1-0: Είχε… άγιο Φαμπιάνο και έσωσε την παρτίδα!

Νάτοι (πάλι) οι πρωταθλητές – DW – 24/04/2022

Ο πρώτος αγώνας της Εθνικής ποδοσφαίρου. Έχασε 9-0 στο α' ημίχρονο και δεν  εμφανίστηκε στο β'. Πώς έφτασε το άθλημα στην Ελλάδα - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
Ο πρώτος αγώνας της Εθνικής ποδοσφαίρου. Έχασε 9-0 στο α' ημίχρονο και δεν εμφανίστηκε στο β'. Πώς έφτασε το άθλημα στην Ελλάδα - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ